baner

Jak działamy?

Poznaj drogę do Twojego wymarzonego domu
z naszymi specjalistami w standardzie domodarchitekta

Realizujemy dom tak, aby spełniał Twoje marzenia – nie angażując Cię w żmudny proces inwestycyjny. W sześciu prostych krokach otrzymujesz gotowy dom!

Spotykamy się i poznajemy Twoje marzenia o domu…

Z pewnością masz pomysł na swój wymarzony dom. W trakcie naszego spotkania opowiedz nam o nim! Chętnie poznamy Twój styl życia, potrzeby i marzenia dotyczące tego, jak ma wyglądać miejsce, w którym chcesz zamieszkać. Już na następnym spotkaniu przedstawiamy Ci opracowaną koncepcję Twojego domu i wspólnie uzgadniamy szczegóły dotyczące projektu tak, aby spełniał Twoje oczekiwania.

Uzgadniamy koncepcję domu i jego cenę

Przedstawiamy Ci opracowanie koncepcji Twojego domu i jego wycenę. Po Twojej akceptacji podpisujemy umowę i przystępujemy do działania. Ważne, że cena Twojego wymarzonego domu nie będzie odbiegać od cen rynkowych! Kupujesz gotowy dom, którego integralną część stanowi projekt budynku, załatwienie formalności i realizacja całej inwestycji.

Załatwiamy formalności

Nie musisz przejmować się formalnościami, które towarzyszą budowie Twojego domu! Zajmujemy się uzyskiwaniem wszelkich wymaganych pozwoleń i zgłoszeń. Zadbamy również o finansową stronę inwestycji, pomagając Tobie w uzyskaniu ewentualnego finansowania. Zatwierdzamy projekt budowlany, zgodny z Twoją koncepcją i przystępujemy do budowy. 

Budujemy Twój dom!

Nadzorujemy budowę Twojego domu, a nasi wykonawcy terminowo i skutecznie realizują poszczególne etapy inwestycji, łącznie z zakupem materiałów budowlanych i wykonaniem robót specjalistycznych.

Wykańczamy wnętrza

Współpracujemy z projektantami wnętrz i dekoratorami. Jeśli tylko zechcesz, mogą zająć się zaprojektowaniem wnętrz Twojego wymarzonego domu, a my zajmiemy się zakupem materiałów i wszystkim pracami wykończeniowymi!

Wprowadzasz się do swojego gotowego domu!

Po roku od podpisania umowy, odbierasz klucze do gotowego domu! Co ważne, jego cena jest taka, jak w umowie. Nie ryzykujesz podwyżek cen, a transakcja zawarta z nami jest całkowicie bezpieczna, bowiem płacisz tylko za to, co już otrzymałeś.

A może Twój wymarzony dom już istnieje?

Sprzedajemy gotowe domy w ciekawych lokalizacjach, a Ty możesz nabyć je 
wraz z działką i dostosować projekt do swoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Zobacz nasze domy